Menu Sluiten

17 November 2018 – Jubileum ECA 40 Jaar

Jubileum ECA 40 jaar

Dit jaar viert de Eindhovense Computer Associatie ECA haar 40 jarig jubileum, en dat laten we natuurlijk niet ongemerkt voorbijgaan.

De ECA is de oudste computerclub van Eindhoven en omgeving. Met veel kennis, ervaring en apparaten uit lang vervlogen jaren … maar wel steeds bij de tijd met bijvoorbeeld een zelf te bouwen 3D printer, een Laser Engraver, een multimedia systeem met behulp van een Raspberry Pi, en een Arduino kit. In onze bibliotheek / leeszaal / koffiekamer vindt u veel databoeken, tijdschriften en gezelligheid!

We hebben alles in huis om jouw favoriete foto, tegen kostprijs, op canvas te (laten) printen. Of als kleurenposter op A0 formaat, dat is ongeveer een vierkante meter! Films en foto’s overzetten op digitale media kan ook, of grammofoonplaten en geluidscassettes. Alles wordt bijgehouden door deskundige leden, en alle faciliteiten zijn gratis te gebruiken door alle leden.

Ons jubileum vieren wij met een receptie en open dag op zaterdag 17 November, van 10.00 u tot 17.00 u in ons clubgebouw aan de Frederiklaan 163 te Eindhoven. Daar vertellen wij ook over het cursusaanbod voor onze leden, zoals Arduino, Raspberry Pi, Linux Mint, Ubuntu, workshops voor foto- en videobewerking, 3D-printen en 3D-ontwerpen.

Vanzelfsprekend is er op deze open dag ook weer gratis koffie en thee met wat lekkers.

We hopen u dan ook welkom te mogen heten op onze jubileum dag op zaterdag 17 November 2018

ECA 40 jaar jong